Eti

Eesti Parkinsoniliit  

 

gallery/logo_eco
AJAPEEGEL

TOIMETAJA  NURK

gallery/pic1
gallery/sulepea-300x200

 

Kõlks ja kopik

Kõlks ja kopik, seega kui  liigutad, olgu ka "papp" taskupõhjas krabisemas. Elu paneb raha paika Ja mida rohkem, seda uhkem. Ühel vestlusel teatasin, et maksan raamatupidajale sama tasu mis endalegi, küsiti ääri veeri, et palju ma ka saan. Mäletan seda pilku, kui vastuseks oli, mitte sentigi.

Kas suvelaagri tegemine oli keeruline - oli. Kas tehti hästi - tehti. Sama ka talveürituse kohta. Ja tasu selle eest? Aga kuidas Pannjärve, N: Jõesuu ja Ecolandi laagrid? Ega ei ole alati kõlks ja kopik. Aga selleks me olemegi, selleks on meid valitud ning iga liigutust ei tule tasuda. Vanasti nimetati seda ühiskondlik kasulikuks tööks. Ei meenu, kas kaasajal on sel moodsam nimetus. Kui samas vaimus jätkata, siis millise palga maksime (maksaksime) Üllele, kes meie segaduse aegadel meie liidul elu sees ja koos hoidis. Tunnistame ausalt, muidu oleksime juba arhiivis tolmumas. Meie ajame taga õigusi mängida esimesi armastajaid ja olla eeslaval st juhatuses. Eks tunnustust tahab ju igaüks. Ainult juhatus ei ole omaaegne au presiidium, kus pidid istuma nii komsomol kui kaks tööeesrindlast ja kangelasema sõjaveteraniga. Ei ole ka Tallinna Sadama nõukogu liige kus nende kuutasu eest saaksin mina terve aasta tööd rügada. Kas me eI usalda üksteist, et kindlasti ise piruka jagamise juures peame olema ja veenduda, et tükk ikka sama suur oleks. Ometi on kõik koogid jagatud terve aktiivi juuresolekul ja osavõtul. Ehk peaks maha matma oma võimuvajadused, astuma üle  oma egodest ja kulutama energiat tegevuse edasiarendamisele, et kogu auru mitte ainult siseprobleemide ja vilede peale raisata.

 

 

 

... Moni lugu sul mõlgub meeles

     Sinu ilusas emakeeles ...

 

  Sellised Lugeda Olid ühes luuletuses. Tahan sellega ÖELDA SEDA, et tsitaatides on midagi hingel, jaga Seda ka teistega. Ega Sest ka midagi ole, et näha rõõmusõnum VÕI hoopiski hingehaav, MIS ravitsemist nõuab. Teada ju, et jagatud mure on ... SEEGA EI oota meeles siia Maailma klassika pärleid Vaid Lihtsaid mõtteid, MIS väärivad teistega jagamist. Leiame Ruumi ka mälestustele ja meenutustele, peeglis on Ruumi ka toredatele piltidele. On tihend siis linnud, lilled VÕI Meie Inimesed. Omalt ühendavad teeme Kõik, et LIIDU sündmusi õigeaegselt kajastada

                                                                                  toimetaja